nezadané
nie

Predaj novostavby, 178 m2

Chorvátsky Grob, okres Senec

Inzerát je starší ako 6 mesiacov!

V okolí nájdete:
Škola:Detské centrum BIBO škôlka (158 m)
powered by Google

305 147 €

celkom

Ponúkame na predaj luxusný, samostatne stojaci rodinný dom typu bungalov na exkluzívnom pozemku na ul. Na pasienku v Čiernej Vode pri Vajnoroch, OV, plocha pozemku 1156 m2, zastavaná plocha 194 m2, užitková plocha 158 m2, , obytná plocha 144 m2. Pozemok sa nachádza na konci slepej ulice, je celý ohradený (dve strany pozemku ohradené múrom), má dva samostatné vjazdy na pozemok uzatvárateľné posuvnými bránami (pred garážou je brána na elektrický pohon s diaľkovým ovládaním) a má dve, na sebe nezávislé prípojky IS. Na pozemku je postavený ešte záhradný domček, ktorého stavba je skolaudovaná. Pozemok prešiel kompletnou vonkajšou úpravou, je zatrávnený a osadený drevinami, má spevnenú plochu pre bazén a na pozemku je studňa. Pozemok pod domom je vyvýšený a odvodnený. Dom má valbovú strechu pokrytú krytinou Bramac, je postavený z tvárnic Porotherm, má železobetónovú stropnú dosku, vonkajšie omietky sú na báze umelých látok (2/3), vnútorné omietky stierkové, interiérové dvere Sapeli z tvrdého dreva, vstupné dvere plastové Rehau, okná plastové Rehau v prevedení zlatý dub, vonkajšie rolety s motorickým pohonom a diaľkovým ovládaním, podlahy v izbách veľkoplošné parkety, v kuchyni, na chodbe a v sociálnom zariadení je keramická dlažba. Vykurovanie domu je centrálne plynovým kotlom Buderus aj s prípravou TÚV, podlahové vykurovanie v celom dome s rozvodmi Rehau (mimo obývačky, kde je vykurovanie radiátorom), v celom dome je klimatizácia so stropnými klimatizačnými bezhlučnými jednotkami Samsung. V dome je rozvod televízny, rádioanténny a zabezpečovacieho zariadenia (alarm) pod omietkou a má zavedenú priamu telefónnu linku. Dom je napojený na rozvod vody, plynu, elektro NN a kanalizácie. Celý dom je zateplený. Technický stav domu je vynikajúci, bez porúch. V dome sú 4 izby, kuchyňa je prepojená s obývacou časťou, kúpeľňa, WC, práčovňa, komora, zimná záhrada, terasa, garáž. V priestore medzi kuchynskou a obývacou časťou je krb s vyhrievacou vložkou. Z obývacej časti je vchod na terasu a do priestoru zimnej záhrady, ktorú tvorí zasklená hliníková nosná konštrukcia. Zimná záhrada je klimatizovaná a má podlahové kúrenie. Garážová brána Horman je na elektrický pohon s diaľkovým ovládaním. Vnútorné vybavenie je nadštandardné – kuchyňa má na mieru robenú rohovú kuchynskú linku na báze dreva, plynovú varnú dosku, sporák s elektrickou rúrou, digestor, dres s pákovou batériou, v linke sú zabudované elektrické spotrebiče (chladnička, mraznička, umývačka riadu, mikrovlnka). Dom má samostatné WC s umývadlom, kúpeľňu s vaňou a sprchovým kútom. V interiéri domu je 6 ks vstavaných skríň.

***BM Real Estate*** je realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete, zaoberajúca sa kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej kompletnou projekčnou, inžinierskou a stavebnou činnosťou.

V cene nehnuteľnosti je už zaúčtovaná provízia pre našu realitnú kanceláriu. Provízia zahŕňa nasledovné služby pre klienta :
- kompletný poradenský servis
- kompletný právny servis
- vypracovanie dokladov pre katastrálny úrad a banky
- notárske poplatky
- katastrálne správne poplatky.

Vypracujeme Vám pôdorysné usporiadanie a VIZUALIZÁCIU nehnuteľnosti podľa osobitných požiadaviek.
Bezplatne zabezpečíme vybavenie výhodného hypotekárneho úveru.

Klienti spoločnosti využitím našich služieb prispievajú na charitatívnu činnosť občianskeho združenia Sollicitudo.

===PRACUJEME PROFESIONÁLNE A DISKRÉTNE===

Ostatné informácie a obhliadky Ing.Tutko 0908 506 506.

Celkom: 305 147 €
ID inzerátu: 5872424
Typ ponuky: predaj
Stav ponuky: Aktívne
Číslo zákazky: 2015011904
Štát: Slovensko
Kraj: Bratislavský
Lokalita: Chorvátsky Grob, okres Senec
Kategórie: Novostavby
Podkategória: Domy
Energetický štítek: G
Vlastníctvo: osobné
Stav nehnuteľnosti: novostavba
Úžitková plocha: 178 m2
Zastavaná plocha: 194 m2
Plocha pozemku: 1156 m2
Typ budovy: tehlový
Zariadenie: zariadené
Typ vykurovania: Ústredné plynové
Rok výstavby: 2010
Terasa: áno
Voda: áno
Kanalizácia: áno
Telefón: áno
Garáž: áno
Elektrika: áno
Plyn: áno

Kontakt na predajcu