nezadané
nie

Prenájom kancelárie, 113 m2

Palisády, Bratislava, okres Bratislava

Inzerát je starší ako 6 mesiacov!

V okolí nájdete:
Bus MHD:stanica Kooperativa (1174 m)
Vlak:Bratislava hlavná stanica (1397 m)
Bankomat:Slovenská sporiteľňa, a.s. - bankomat (742 m)
Lekáreň:Lekáreň Dr.Max (690 m)
Reštaurácia:Danubia Gate (1312 m)
Knižnica:Mestská knižnica v Bratislave (456 m)
Škola:Základná škola Matky Alexie (1006 m)
powered by Google

1 130 €

mesačne (Cena prepočítaná z 10 € za m2 za mesiac )

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne administratívne priestory v prestížnej lokalite v okolí ambasád, Bratislava-Staré Mesto, Palisády.  Plocha 112,8m2, priestory je možné po dohode variabilne prispôsobiť, prípadne prenajať určitú časť alebo dokúpiť ďaľšie priestory a zväčšiť, momentálne 6 miestností+zázemie. Parkovanie viď nižšie.

Historická budova zrekonštruovaná vo vysokom štandarde sa nachádza v Starom Meste na Palisádach. Budova pozostáva z troch nadzemných podlaží + podkrovie, kancelárske priestory tvoriacia uzatvorené celky každý s vlastným sociálnym zázemím a kuchynkou. Priestor v zvýšenom suteréne so samostatným vstupom vstupom je možné využiť aj ako obchodno - administratívno - skladový priestor.

Administratívne priestory sú vo vysokom štandarde, každá kancelária má klimatizáciu, štruktúrovanú kabeláž, telefónnu ústredňu, každý samostatný celok je chránený vlastnou elektronickou zabezpečovacou signalizáciou, požiarnou signalizáciou a má vlastné meranie spotreby elektrickej energie. Budova je 24 hodín chránená strážnou službou s recepciou a vrátnicou. V suteréne sú k dispozícii priestory archívu. Pre nájomníkov sú k dispozícii parkovacie státia v novovybudovanej podzemnej garáži, bezproblémové je aj v okolitých uličkách. 


Služby a energie: Elektrická energia sa účtuje podľa skutočnej spotreby, ostatné služby (plyn - vykurovanie, odvoz odpadu, vodné, stočné, strážna služba, výmena vstupných čistiacich predložiek a pod.) sa rozpočítavajú podľa veľkosti prenajatej plochy k celkovej ploche.

Cena:
Nájomné:
Dohodou s budúcim nájomcom v rozpätí od 10 – 13 €/m2/mesiac + DPH v závislosti od typu nebytového priestoru, veľkosti prenajatej plochy a dĺžky nájmu. Na priestory v podkroví a v suteréne je možné dohodnúť individuálne ceny.
Služby: V rozpätí od 2,50 – 3,50 €/m2/mesiac + DPH v závislosti od množstva skutočne spotrebovanej energie
Parkovanie: Cena za parkovanie je dohodnutá individuálne podľa veľkosti prenajatej kancelárskej plochy a dĺžky nájmu.Už 10 rokov sme úspešne na realitnom trhu, nakupujte u nás. Realitná kancelária AK reality, najpríťažlivejšie reality v BA a okolí.Info: Ing. Miroslav Babitz, mobil: 0908 786 484, mail: miro@akreality.skweb: www.akreality.sk 

Spokojný zákazník – náš každodenný cieľ.

Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom.

Celkom: 1 130 €
ID inzerátu: 4828481
Typ ponuky: prenájom
Stav ponuky: Aktívne
Číslo zákazky: 29026634
Štát: Slovensko
Kraj: Bratislava
Lokalita: Palisády, Bratislava, okres Bratislava
Kategórie: Komerčné objekty
Podkategória: Kancelárie
Energetický štítek: G
Úžitková plocha: 113 m2

Kontakt na predajcu