nezadané
nie

Prenájom kancelárie, 412 m2

Štetinova, Bratislava, okres Bratislava

Inzerát je starší ako 6 mesiacov!

V okolí nájdete:
Bus MHD:stanica Zastávka Blumentál (1262 m)
Vlak:Bratislava hl.st. (1097 m)
Bankomat:Slovenská sporiteľňa (1323 m)
Lekáreň:Lekáreň Schneider (1367 m)
Reštaurácia:Au Café (1389 m)
Knižnica:Mestská knižnica v Bratislave (435 m)
Škola:ZŠ a Gymnázium s vyučovacím jazykom maďarským (1037 m)
powered by Google

4 120 €

mesačne (Cena prepočítaná z 10 € za m2 za mesiac )

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne administratívne priestory v prestížnej lokalite Bratislava-Staré Mesto, Palisády. Celková voľná plocha 412m2 na 2.NP, alebo 234m2 na 3.NP, priestory je možné po dohode variabilne prispôsobiť, prípadne prenajať určitú časť alebo dokúpiť ďaľšie priestory a zväčšiť. Parkovanie viď nižšie.

Polyfunkčný objekt sa nachádza v historickej zástavbe mesta v atraktívnej diplomaticko - obchodnej zóne, s priamym prístupom motorových vozidiel, v blízkosti dopravných uzlov mestskej hromadnej dopravy. Objekt je presvetlený, vybudovaný vo  vysokom štandarde moderného architektonicko – technického riešenia. Priestory prízemia a troch ďalších podlaží sú vybudované ako veľkoplošné – open space kancelárske priestory. Dve podlažia suterénnych priestorov sú vyhradené pre parkovanie osobných áut a pre technické priestory, archívy a pod. Samotné parkovacie státia sú prístupne z ulice autovýťahom, príp. zo zadného traktu objektu. Bezproblémové je aj v okolitých uličkách. 


Na prízemí je vstup do budovy s reprezentačnou vstupnou halou. Administratívne priestory sú na tomto podlaží riešené ako ucelená plocha, dispozične pripravená na veľkoplošnú kanceláriu, prípadne expozitúru, školiace, výstavné, reprezentačné priestory. Vzhľadom na možnosť priameho vstupu z ulice, je možné priestor na prízemí upraviť aj ako tzv. „klientske pracovisko“.

Ďalšie priestory sú riešené tak, aby tvorili na každom podlaží jeden administratívny celok s vlastnými WC ( vrátane spŕch ), čajovými kuchynkami a vlastnými technickými priestormi štruktúrovanej kabeláže. Veľkosť kancelárií je navrhnutá tak, aby umožňovala maximálnu variabilitu ( vnútorný nosný systém je stĺpový s možnosťou úprav veľkoplošného - open space priestoru aj na menšie kancelárie podľa potrieb nájomcu ). 

Pracovné miesta sú prioritne orientované smerom ku oknám, pričom z hľadiska štruktúrovanej kabeláže a vnútorného osvetlenia, je možné umiestniť pracovné miesta aj do vnútorných priestorov. Pri vchode na prízemí je miestnosť strážnej služby s dvadsaťštyrihodinovou nepretržitou prevádzkou, nakoľko vstup osôb do objektu je chránený. Strážna služba zároveň plní aj funkciu recepcie.

Vertikálne sú priestory prepojené dvojramenným schodiskom a osobným výťahom pre osem osôb, ktorý zabezpečuje bezbariérový pohyb medzi jednotlivými podlažiami. Časť strechy je využitá na terasy s možnosťou umiestnenia zelene. Administratívne priestory je možné z technického hľadiska ( štruktúrovaná kabeláž ) prepojiť medzi jednotlivými podlažiami.

K dispozícii sú parkovacie miesta v garážach v suterénoch S-1 a S-2. Vzhľadom na dispozíciu objektu je možné realizovať prenájom po jednotlivých podlažiach maximálne štyrom nájomcom. Kancelárske priestory sú pripravené na prenájom podľa individuálnych požiadaviek budúceho nájomcu.

Štandard vybavenia objektu: klimatizácia, datová prípojka (optokábel), možné zmeny vnútornej dispozície, samostatné meranie spotreby elektrickej energie, dutinová podlaha, hliníkové okenné a dverné konštrukcie, celosklené bezrámové vnútorné dvere z kaleného skla, veľkoplošné obklady a dlažby, kuchynky so zabudovanou umývačkou riadu a chladničkou.

Cena: Dohodou s budúcim nájomcom v rozpätí od 10,00 – 13 €/m2/mesiac + DPH v závislosti od typu nebytového priestoru, veľkosti prenajatej plochy a dĺžky nájmu. Na priestory v prízemí je možné dohodnúť individuálne ceny. Za spoločné priestory a terasy sa nájomné neplatí.

Služby: V rozpätí 3,50 – 4,50 €/m2/mesiac + DPH v závislosti od množstva skutočne spotrebovanej energie.

Parkovanie: 40 parkovacích miest v objekte a ďalších 18 parkovacích miest v uzatvorenom dvore v blízkosti objektu. Pre návštevy je možnosť parkovať na vyhradených parkovacích miestach na ulici priamo pred objektom. Cena za parkovanie pre nájomcov je dohodnutá individuálne podľa veľkosti prenajatej  kancelárskej plochy.

Parkovanie: Cena za parkovanie je dohodnutá individuálne podľa veľkosti prenajatej kancelárskej plochy a dĺžky nájmu.

Už 10 rokov sme úspešne na realitnom trhu, nakupujte u nás. Realitná kancelária AK reality, najpríťažlivejšie reality v BA a okolí.

Info: Ing. Miroslav Babitz, mobil: 0908 786 484, mail: miro@akreality.sk

web: www.akreality.sk 

Spokojný zákazník – náš každodenný cieľ.

Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom.

Celkom: 4 120 €
ID inzerátu: 4828477
Typ ponuky: prenájom
Stav ponuky: Aktívne
Číslo zákazky: 29026636
Štát: Slovensko
Kraj: Bratislava
Lokalita: Štetinova, Bratislava, okres Bratislava
Kategórie: Komerčné objekty
Podkategória: Kancelárie
Energetický štítek: G
Úžitková plocha: 412 m2

Kontakt na predajcu