nezadané
nie

Predaj rodinného domu, 1260 m2

Mlynské Pole, Limbach, okres Pezinok

Inzerát je starší ako 6 mesiacov!

V okolí nájdete:
Reštaurácia:Hotel Limbach (1469 m)
Škola:Základná Škola (714 m)
powered by Google

1 €

celkom

Ponúkame na predaj Vilu v luxusnom prevedení, novostavba (2005). Komplex je možné využívať ako viacgeneračné bývanie, hostel, penzión prípadne sídlo spoločnosti.

Nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti Pezinku v tichej diskrétnej časti pri lese v Obci  Limbach.

Pozemok je vo výmere 2565 m2 s prevažne plným pevným oplotením. Na pozemku sa nachádza rodinný dom v ploche zastavania cca 780 m2, pričom celková úžitková plocha je cca 1260 m2.

Vstup na pozemok je uzatváraný veľkou železnou bránou s diaľkovým ovládaním. Pred domom sú plochy pre parkovanie (možnosť parkovania cca 15 aut), v prednej časti je samostatne stojací dvoj podlažný, podpivničený objekt s tromi garážami a domovníckym bytom. Dom pozostáva s centrálnej dennej časti a dvoch krídel v ktorých sú v súčasnosti 3 plne vybavené apartmány v nadštandardnom prevedení. Areál je vybavený osvetlením kamerami stĺpikmi na vodu. Ďalej je pracovný dvor (cca 36 m2): Nehnuteľnosť je vybavená štýlový zariadením (bežný mobiliar), vybavenie baru, biliardový stôl vyrobený v štýlovom prevedení, zariadenie na sedenie.. atď. 

Stavba umožňuje dispozičné zmeny v závislosti od požiadaviek funkčného využitia.

 

Prízemie – hlavný vstup:

Vstupná hala, hosťovská toaleta, úložný priestor s vešiakom – podlaha mramor.

Spoločenská hala má 130 m2 kde je mramorový krb, biliard, veľké gaučové sedenie, jedálenská časť a má ozvučenie v strope. Na to je napojená zimná záhrada oddelená vitrážou dvomi sklenenými obrazmi od A. Muchu a je ozvučená v strope. Pri nej je krytý bazén s vodným chŕličom a veľ. protiprúdom. V bazénovej hale je stropné ozvučenie a na stenách mozaika, sprcha a toaleta. Pri bazénovej hale je veľká práčovňa, možnosť dobudovania sauny, prípadne šatní či prezliekarní. Ďalej sú dve miestnosti. Vľavo od zimnej záhrady je miestnosť 42 m2, kde je stavaná pec na drevo.

Z nej je vstup do kuchyne, v ktorej pracovný ostrovček, kuchynská zostava so všetkými elektrospotrebičmi a dva sklady. Vpravo je apartmán, ktorý sa skladá s chodby, dvoch šatníkov, kúpeľne a spálne. Pri chodbe je technická miestnosť.

Ďalej sa tu nachádza bočný vstup s chodbou, z ktorej sa vychádza aj na pracovný dvor a na poschodie širokým schodišťom, v tejto časti je možné dobudovať výťah.

 Poschodie -

V hlavnom vstupe sa nachádza mramorové schodište s kovovým zábradlím na poschodie, kde je spoločenská miestnosť 59 metrov štvorcových, ďalej pracovňa – veža s knižnicou a archívom, vstup na veľkú terasu. Vľavo je spálňa 33 m2 s kúpeľňou. Pritom je spoločenská miestnosť s terasou, chodbou a tromi apartmánmi s kúpeľňami a šatníkmi, dva skladovacie priestory. Prepojené sú schodišťom pri bočnom vstupe. Vnútorný dvor má átrium s ozvučením, studňou, fontánou ďalej altánok 50 m2, kde sa nachádza gril, pec , udiareň a voda v bezprostrednej blízkosti možnosť dobudovať tenisový kurt.

Znalecký posudok je vo výške 1,8 ml € bez zariadenia

Cena v RK, dohodou s klientom

 

Kontakt 0904 528 854 Holý

Celkom: 1 €
ID inzerátu: 4813216
Typ ponuky: predaj
Stav ponuky: Aktívne
Číslo zákazky: 1654653
Štát: Slovensko
Kraj: Bratislavský
Lokalita: Mlynské Pole, Limbach, okres Pezinok
Kategórie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastníctvo: osobné
Stav nehnuteľnosti: novostavba
Úžitková plocha: 1260 m2
Zastavaná plocha: 780 m2
Plocha pozemku: 2565 m2
Typ budovy: tehlový
Rok výstavby: 2008
Terasa: áno
Voda: áno
Kanalizácia: áno
Garáž: áno
Elektrika: áno
Plyn: áno

Kontakt na predajcu