nezadané
nie

Predaj novostavby, 255 m2

Humenné, okres Humenné

Inzerát je starší ako 6 mesiacov!

Financovanie
ODESLAT
V okolí nájdete:
Bus MHD:stanica Humenné, žel. st. (599 m)
Vlak:Humenné mesto (330 m)
Bankomat:UniCredit Bank - bankomat (555 m)
Lekáreň:Lekáreň Mária (722 m)
Reštaurácia:Bergamo Restaurant (647 m)
Knižnica:Vihorlatská knižnica (509 m)
Škola:Gymnázium sv. Jána Zlatoústeho Humenné (1064 m)
powered by Google

265 000 €

celkom

Diamond Reality - Humenné - exkluzívne.
Ak túžite bývať v krásnom, novom dome plnom súčasných vychytávok, ktoré prispievajú ku komfortu, luxusu a energetickej úspore, kde mesačné náklady sú len na úrovni 3 izbového bytu, potom táto ponuka je určená presne pre vás
.Novostavba je postavená na pozemku o rozlohe 996 m2 v blízkosti centra na Domašanskej ulici v Humennom. Dom je dvojpodlažný s obytným podkrovím.
Centrum života a komunikácie tu tvorí obytná hala s kozubom, ktorá je spojená s kuchyňou / zabudovaná elektrická rúra, indukčná varná doska, umývačka riadu, mikrovlná rúra,, digestor a plno-výsuvy - Blum / , jedálňou a veľkými francúzskymi oknami aj so záhradou. Pri kuchyni je špajza.
Do dennej časti domu patrí i pracovňa. Samozrejmosťou je aj menšia kúpelňa a zádverie.
V podkroví sú umiestnené 2 detské izby, spálňa, veľká kúpelňa s vaňou, sprchovacím kútom, WC, bidetom, dvoma umývadlami a dostatočne veľkými skrinkami a šatník.
Každá izba má svoj balkón.Schodisko spájajúce prízemie s podkrovím je krásne a široké Na prízemí je dvojgaráž, technická miestnosť - práčovňa a sklad. Dom je plne klimatizovaný.
Vykurovanie podlahové zabezpečené kvalitným , splyňovacím, plynovým kotlom. V dome je kompletná príprava na zapojenie solárnych kolektorov. Veľkým plusom sú inteligentné elektroinštalácie zabezpečujúce ovládanie žalúzií, svetiel, elektrických garážových brán , bezpečnostného a komunikačného systému vrátane kamier. Úžitková plocha domu je 255,40 m2.
Pri výstavbe boli použité najkvalitnejšie stavebné materiály, aké trh ponúkal.
Murivo : tehla Poroterm 44 cm, strešná krytina Bramac s doživotnou zárukou, okná, dvere, garážové brány, ako aj schodisko drevený masiv. Nerezové zábradlie, španielské vysokokvalitné dlažby a obklady sú samozrejmosťou tohoto interiéru. Zateplenie domu minerálnou vlnou. Výstavbu realizovala profesionálna stavebná firma. Kúpou je dom voľný. Cena je určená dľa znaleckého posudku. Pri vážnom záujme a korektnom jednaní možná dohoda.
Relax a rodinnú pohodu vám zabezpečí aj exterierový bazén a vlastné kino.
Cestou kúpy, alebo predaja nehnuteľnosti vás prevedie naša realitná kancelária profesionálne a odborne, bez stresov a s právnou istotou. Vybavenie hypotekárneho úveru s ponukou od viacerých bánk , vypracovanie znaleckého posudku a odborné poradenstvo, vám bezplatne a radi poskytneme v našej kancelárií na ulici 26. Novembra 1 v Humennom, t.č. 0907 925 636.

ID inzerátu: 6693719
Typ ponuky: predaj
Stav ponuky: Aktívne
Číslo zákazky: 18381
Štát: Slovensko
Kraj: Prešovský
Lokalita: Humenné, okres Humenné
Kategórie: Novostavby
Podkategória: Domy
Energetický štítek: A
Vlastníctvo: osobné
Stav nehnuteľnosti: novostavba
Úžitková plocha: 255 m2
Typ budovy: tehlový
Zariadenie: čiastočne zariadené
Typ vykurovania: Ústredné plynové
Elektrika: áno

Kontakt na predajcu