nezadané
nie

Predaj rodinného domu, 220 m2

Slovenské Nové Mesto, okres Trebišov

Financovanie
ODESLAT
V okolí nájdete:
Bus MHD:stanica Sátoraljaújhely, Szlovák iskola (511 m)
Vlak:Slovenské Nové Mesto (335 m)
Bankomat:OTP Bank (1019 m)
Lekáreň:Üdvözítő Patika (1103 m)
Reštaurácia:Spaten Brewery and Restaurant (1109 m)
Knižnica:Városi Könyvtár Sátoraljaújhely (990 m)
Škola:Magyar-Szlovák Két Tanítási Nyelvû Nemzetiségi Általános Iskola és Kollégium (461 m)
powered by Google

51 500 €

celkom

Ponúkame na predaj rodinný dom na ulici Školskej v obci Slovenské Nové Mesto. Dom sa nachádza v príjemnej a tichej lokalite. Je vhodný ako rodinný dom alebo ako rekreačná chata.

Výmera pozemku 1600 m2, zastavaná plocha domu 180 m2, úžitková plocha 220 m2.

Dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou: nová strešná krytina, zaizolovanie strechy, izolácia okenných stien, plastové okná, vchodové dvere, nová hydroizolačná fasáda, hydroizolácia základov domu, spevnenie kompletných základov domu, interiérové omietky + maľba biela , dlažby, podlahy, nová kúpeľňa (WC, sprchovací kút , skrinka s umývadlom, batérie). V dome sú nové vodovodné, kanalizačné a elektrické rozvody. Nové alternatívne rozvody úžitkovej vody v celom dome. Zrážková voda sa zachytáva z celého domu do 1000 lit. kontajnera a dvoch 200 l vaní pre použitie v záhrade.

V dome sú 2 obytné miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa, veľká veranda, prechodová miestnosť, v ktorej je schodisko na poschodie. Prvé podlažie je pod novou strechou , izolované až po parozábranu a pripravené na finálnu úpravu podľa predstáv majiteľa 80 m2 plochy. Pod domom je menšia 10 m2 pivnica. Garáž po čiastočnej rekonštrukcii strechy a stien pre 1 auto s príjazdovou cestou pre ďalšie 2 autá vo dvore. Súčasťou prístavby je letná kuchynka a tri technické miestnosti. Letná kuchynka má samostatné kúrenie petríkom (pieckou), je v nej pripravený rozvod pitnej ako aj alternatívnej vody z hlavného domu, t.j. možnosť využitia ako plne funkčná garsónka pre doopatrovanie starého rodiča a pod. Prístavba prešla taktiež kompletnou rekonštrukciou – strecha, interiér, okná, dvere, vodovod, elektroinštalácia.

Dom má k dispozícii všetky inžinierske siete. Vodovod, kanalizácia a elektrická prípojka 220/380 (EP nový typ zemného pripojenia).
Plynová prípojka je na pozemku pred domom (zatiaľ nevyužitá). Kúrenie v dome riešené krbovou vložkou + možnosť montáže tepelného výmenníka na ohrev vody. V jednej miestnosti zabudované podlahové vykurovanie resp. ochladzovanie vodou. Energetický certifikát k dispozícii nie je.

Vysadené nové ovocné stromy, jahody, ríbezle, hrozno , viničky a na dvore starý orech. V prednej časti domu bol nasadený nový živý plot celoročne zelený. Taktiež bola prerobená vstupná brána pozemku ako pre vchod vozidiel tak aj pre osoby. Hranica s Maďarskom je od domu vzdialená 5 minút chôdze (nákupné centrá, kúpaliská, stavebniny a pod.).

Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

ID inzerátu: 6554660
Typ ponuky: predaj
Stav ponuky: Aktívne
Číslo zákazky: 13539
Štát: Slovensko
Kraj: Košický
Lokalita: Slovenské Nové Mesto, okres Trebišov
Kategórie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastníctvo: osobné
Stav nehnuteľnosti: pred rekonštrukciou
Úžitková plocha: 220 m2
Zastavaná plocha: 180 m2
Typ vykurovania: Ústredné plynové
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Kontakt na predajcu